YÜKSEK HIZLI HDMI KABLOSU v1.3 L:2mOVERVIEW

 

  • Yüksek Hızlı HDMI dijital video ve ses kabloları, yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü performans sağlamak için en kaliteli malzemelerden ustalıkla tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu standart, yüksek bant genişlikli video ve çok kanallı dijital sesi tek bir kabloda birleştirir ve kristal netliğinde görüntü çözünürlüğü sağlar.
  • FO-HDMI-XXM Yüksek Hızlı HDMI® kablosu (2m / 3m / 5m / 7m / 10m / 20m / 25m / 40m) Blu-Ray Disc ™ oynatıcılar, HDTV’ler, DVD Oynatıcılar, stereo alıcılar ve projektörler gibi cihazlar arasında güvenilir bir HDMI-HDMI bağlantısı sağlamak için 2 nikel kaplama HDMI (erkek) konektöre ve dayanıklı yüksek kaliteli yapıya sahiptir.
  • Bu yüksek kaliteli HDMI kablosu, gerçeğe yakın renklerle 120Hz’e kadar yenileme hızında 1080p + çözünürlükleri tamamen destekler. Artırılmış çözünürlükler ve daha yüksek kare hızları gibi gelecekteki yüksek çözünürlüklü cihazların taleplerini karşılamak için HDMI kablolarımız 340 MHz’e (10,2 Gbps) kadar bant genişliğini ve 1440p’ye kadar ekran çözünürlüklerini destekleyebilir.
  • HDMI kablosu, Ömür Boyu Garanti ile desteklenmektedir.
Stok kodu: FO-HDMI-AR002 Kategoriler:

Toplam 0 Yorum

0.0 Değerlendirme
0
0
0
0
0

Sadece Üyeler Yorum Yazabilir.

Henüz Yorum Yapılmamış.