KURUMSAL

2010 yılında faaliyet göstermeye başlayan Orga İletişim, yüksek teknoloji network ürünleri, bağlantı ekipmanları, fiber optik ve bakır network ürünlerinin ihracatı yapmaktadır.

sahip olduğumuz kalite ve yeterlilik belgeleri sırasıyla ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OSHAS 18001:2007, IPC/WHMA-A-620B, UL, CE, ATEX, ETL & 3P şeklinde olup başta telekomünikasyon, savunma, uzay ve stratejik endüstriyel network ekipmanlarına ihtiyaç duyan orta ve büyük ölçüde kurum ve kuruluşlara alt yapı malzemesinin satışının yanı sıra danışmanlık hizmetini de vermekteyiz.

Satışını yaptığımız ekipmanlar uluslararası standartlara bağlı olarak denetlenmiş üretim tesislerinde sıfır hata payı ile kalite kontrolünden geçen ürünlerden oluşmaktadır.

Orga iletişim Telekom ve network altyapılarını sıfırdan kurulumu ve ekipman tedariki konusunda yüksek stok garantisiyle profesyonellere hizmet vermenin ve bu konuda sektörünün lideri olmasının haklı gururunu yaşamaktadır.

Vizyon

Orga iletişim, kurumsal kimliği ve sektördeki saygınlığını borçlu olduğu değerler ve çalışma prensiplerinden ödün vermeden, her geçen gün daralan ve zorlaşan ekonomik koşullarla mücadele ederek en uygun fiyat garantisi stratejisinden ödün vermeden sektörün her daim yönlendiricisi ve lokomotifi olmayı sürdürmek.

Misyon

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin kullanım ve ortam şartlarına uygun standartlarda  olması için çalışmak, sektörde meydana gelen yenilik ve değişen teknolojinin müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda olması için gerekli yenilikleri her daim takip etmek.

Kalite Politikamız

Satışını gerçekleştirdiğimiz genel olarak network altyapı tedarikinde kullanılan malzemelerin uluslararası standartlara tam uyumlu olmasını ve bu doğrultuda üretim, depolama ve satış aşamalarında her daim yüksek kalitede ürün ve hizmet vermek bizim genel kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Teslimat

Orga iletişim her zaman yüksek stok garantisiyle çalışır, bunun anlamı proje için verdiğiniz siparişin olası ihtiyaç halinde her zaman olumlu olarak cevap alacağınız ve yeni siparişlerinizi karşılamak için her zaman hazırız

ORGA İLETİŞİM NEDEN 1 NUMARA

Orga iletişim profesyonel network ürünleri konusunda uzman ve deneyimli personele sahiptir, her zaman çağrı merkezimizi  arayıp sipariş verebilir yada kurulum montaj için bilgi alabilirsiniz

Network malzemelerinde firmamızdan verdiğiniz siparişin en yüksek kalitede ürünlerden oluştuğuna emin olabilirsiniz

Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo edilmekte, yada kendi dağıtım araçlarımız ile adresinize teslim edilmektedir.

Orga iletişim kurumsal yapıda olan firmaların tercih ettiği network alt yapı ürünleri tedarikçisidir.

Orga iletişim üzerinden verebileceğiniz ürünler sitemizde yer alandan farklı olarak çokça çeşitlendirilebilir,  tüm malzeme ihtiyaçlarınız için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.